Відгуки

Фахівці цього закладу підберуть ефективні методи лікування та реабілітації, які необхідні саме Вам.
Хочу поділитися враженням від перебування у Центр психічного здоров'я та реабілітації госпіталю "Лісова поляна". У цьому закладі працюють фахівці, які, враховуючи ваші побажання, підберуть ефективні методи лікування та реабілітації, які необхідні саме Вам. Мультидисциплінарна команда госпіталю докладе максимум зусиль задля покращення Вашого стану.  Сучасні препарати для лікування, фізіотерапія, масаж, міофасціальний реліз, лікувальна терапія, neurofeedback терапія, групи психологічної підтримки, art-терапія, індивідуальна робота спеціалістів, чуйний персонал, комфортні умови перебування, свіже повітря, меню з урахуванням особистих вподобань чи непереносимості тих чи інших продуктів, психологічні тренінги, на яких Вам допоможуть зрозуміти, що саме відбувається з Вашим організмом після травматичних подій, а головне - нададуть дієві інструменти, як з цим жити.Все це сприятиме Вашому комфортному перебуванню та швидкому одужанню!Не ігноруйте власне здоров'я, бережіть себе!Ви нам потрібні!
Світлана Ломейко
Все попереду!
Ще один наш  вдячний військовослужбовець, тішиться лікуванням та реабілітацією у вас. Писав, дякував, що направили до вас. Він хлопець з характером і бог маніпуляцій, але ми його любимо і приймаємо таким. Так виглядає, що ви теж.
Анонімний користувач
Дякую за врятоване життя!
Хлопці з батальйону сьогодні бачили Андрія  і кажуть, що не впізнали його. Дослівно: «не знаю,що з ним там робили, але це зовсім інша людина». І він сам дякував, що його до вас направили. І я дякую вам теж за ще одне врятоване життя.Втім в нас ще двоє є, які потребують допомоги.
Анонімний користувач
Дякую за професіоналізм!
Місце справжньої реабелітації  ДЗ "госпіталь Ветеранів Війни "Лісова Поляна" МОЗ України" Дякую за щире серце, професіоналізм, наполегливість в допомозі та лікуванні наших Славних Захисників !!!
Вячеслав Бевз
Державний заклад наче пʼятизірковий готель!
Хочеться позитивно відмітити персонал, незважаючи на те, що заклад державний, ставлення до пацієнтів,  наче в п'ятизірковому турецькому готелі, працюють дуже привітні люди і класні спеціалісти. Загалом заклад дуже класний, навіть не очікував такого, тому сміливо його можу рекомендувати для реабілітації. І ще раз вдячний персоналу за їх ставлення та людяність!
Сергій Мороз
Індивідуальний підхід та відношення
Я просто в захваті. Відношення. Індивідуальний підхід до лікування. Щира подяка.
Юрій Хвостій
Завантажити ще