04

Соціальна робота

Поняття реабілітації базується не тільки на медичній та психологічній допомозі а й обов’язково соціальній. Це забезпечує повернення людини до максимально активного життя у суспільстві, якомога повнішу її інтеграцію у всі сфери його життя.  Тому надзвичайно важливим  та актуальним є інноваційне запровадження у Центрі  додаткової   можливості  отримати соціальний супровід  пацієнтам.

Для цього в команду залучений досвідчений соціальний працівник  та клінічний  кейс менеджер.

Види надання соціальної допомоги в центрі:

  • Соціальне  консультування. Питання  отримання виплат за поранення, перебування в полоні, оформлення інвалідності, щодо протезування, соціальних пільг тощо.
  • Консультування соціальної адаптації. Аналіз життєвої ситуації, визначення основних її проблем, залучення отримувача послуг до аналізу та вирішення власної ситуації.
  • Послуга соціальної інтеграції та реінтеграції. Включає: надання інформації з питань соціального захисту, представництво інтересів, допомога в оформленні документів, допомога в працевлаштуванні.
  • Клінічний кейс-менеджер. Допомагає  медичному персоналу та юніту психічного здоров'я підвищити якість обслуговування пацієнтів у медичному закладі: взаємодіє з пацієнтами, щоб переконатися, що вони проінформовані про їхній план лікування, відповідає на будь-які запитання, які можуть виникати під час лікування; координує та надає допомогу пацієнтам на основі затвердженого плану лікування, організує втручання інших установ медичного, соціального або юридичного профілю у разі потреби, координує взаємовідносини між пацієнтом та різними членами медичної або реабілітаційної команди.

Інші методи роботи

01.

Психологічний
юніт

02.

Медикаментозне лікування

03.

Фізична
реабілітація